Společenské akce, téma, které je před plesovou sezónu docela aktuální. Dneska to ovšem nebude o oblékání, dress code teprve přijde. Jak se chovat a jak vystupovat na společenských událostech?

Ať si rozumíme, mluvíme nejen o plesech, ale i o oslavách narozenin, svatbě, pohřbu, divadle, rautu a mnoha dalších. Události na nichž se sejde větší množství lidí a očekává se slušné chování i vzhled. Proč se přizpůsobovat? Odpověď je jednoduchá, dáváme tím najevo svůj obdiv a svoji poklonu pořadatelům nebo našemu hostiteli. Je to poděkování za pozvání. Proto není dobré strhávat na sebe pozornost.

Dobré je pamatovat na to, že pro každou událost je chování maličko odlišné. Dělejme jen to, co by bylo příjemné nám.

Co si vzít na sebe poznáme podle pozvánky, jak se chovat už nechává etiketa na nás. Dobré je pamatovat na to, že pro každou událost je chování maličko odlišné. Dělejme jen to, co by bylo příjemné nám.

 

 

Hrdinství
Autor: HrdinstvíWebsite: http://www.jsemhrdina.cz/
O autorovi
Alča a Peťa Cigánkovi, sourozenci z Brna, kteří se snaží inspirovat ostatní a tím i sebe, abychom našli svoje nejlepší já. Utopie? To si nemyslí. Proto vytvořili projekt Staň se svým vlastním hrdinou. Abyste vy i my mohli být jedineční a spokojení, ničeho nelitovali, chovali se dobře jak k ostatním, tak sami k sobě, svému tělu i mysli. Dělali pro sebe to nejlepší. Co na to říkáte? Půjdete s nimi po krůčcích? Teď ukazují zábavnou formou etiketu.