Vánoční klid a pohoda, každý se na to těší, protože si od léta zasloužíme volno. Po tom, co děti nastoupily zase do školy, tlačí na nás konec roku a uzávěrky, nebo jsme nastoupili do nové práce. A co je o svátcích nejdůležitější? Ano, je to rodina. Užívat si klidné a kouzelné momenty s našimi nejbližšími. Jenže, máme společný čas jako v reklamě na spokojenost a smích, nebo spíš hektické a roztěkané období, protože nic nestíháme a chceme všechno dokonalé? 

 

Pro letošní svátky udělejte jen to nejdůležitější a raději se věnujte svým dětem, sestrám, rodičům, bratrům či prarodičům. Užívejme si společných chvil a nemysleme na to, že ještě nemáme všechny dárky a uklizeno jako z katalogu na nábytek. Budeme časem vzpomínat na smítko prachu pod sedačkou nebo na smích a radost v očích našich přátel a rodiny? V klidu se posaďte a inspirujte se našim videem, protože v tohle roční období je podstatnější než kdy jindy. Někdy se chováme k těm, co máme nejblíž jako k cizím. Neuvědomujete si to. Dejme si za dárek čas a pozornost, aspoň se nebudeme muset cpát s ostatními v přeplněných obchoďácích ????.

 

 

Hrdinství
Autor: HrdinstvíWebsite: http://www.jsemhrdina.cz/
O autorovi
Alča a Peťa Cigánkovi, sourozenci z Brna, kteří se snaží inspirovat ostatní a tím i sebe, abychom našli svoje nejlepší já. Utopie? To si nemyslí. Proto vytvořili projekt Staň se svým vlastním hrdinou. Abyste vy i my mohli být jedineční a spokojení, ničeho nelitovali, chovali se dobře jak k ostatním, tak sami k sobě, svému tělu i mysli. Dělali pro sebe to nejlepší. Co na to říkáte? Půjdete s nimi po krůčcích? Teď ukazují zábavnou formou etiketu.