Gentlemanové, gentlemanové, gentlemanové... Nejvíc skloňované slovo. Nezdá se vám? Všechny ženy touží po tom mít jednoho doma. Proč?

Co tedy znamená být gentlemanem? Není to o tom chovat se jako snob, pouze se věnovat lidem, aby byli v jeho společnosti spokojení.

Jsou to muži, kteří z žen dělají princezny a touží po tom, aby byly spokojené. Samozřejmě druhá strana mince je, že to ženy, dívky a dámy musí umět přijmout. Neběžet ke dveřím a otvírat je, ale vyčkat. Být trpělivá. A dokázat gentlemana a jeho péči ocenit.

Co tedy znamená být gentlemanem? Není to o tom chovat se jako snob, pouze se věnovat lidem, aby byli v jeho společnosti spokojení. Cítili se s ním dobře. Když odcházíte ze schůzky a říkáte si: "To byl kouzelný muž." A vlastně nevíte, proč toužíte po tom se s ním potkat znovu. Většinou jsou to maličkosti, které gentlemana utvářejí. Drobnosti, kterých si všímá a zajištuje je s přehledem a grácií. Pánové, všechny zbožňujeme péči, ne všechny ji umíme přijmout, ale společně se to můžeme naučit. Gentleman o pečuje o blaho své dámy. A poslední rada, proč se jako muž zajímat o etiketu - získáte tak srdce každé ženy.

 

Hrdinství
Autor: HrdinstvíWebsite: http://www.jsemhrdina.cz/
O autorovi
Alča a Peťa Cigánkovi, sourozenci z Brna, kteří se snaží inspirovat ostatní a tím i sebe, abychom našli svoje nejlepší já. Utopie? To si nemyslí. Proto vytvořili projekt Staň se svým vlastním hrdinou. Abyste vy i my mohli být jedineční a spokojení, ničeho nelitovali, chovali se dobře jak k ostatním, tak sami k sobě, svému tělu i mysli. Dělali pro sebe to nejlepší. Co na to říkáte? Půjdete s nimi po krůčcích? Teď ukazují zábavnou formou etiketu.